Медицинский центр Мавекс Медицина

Напрямки

Статті

Цікаві новини

Всі цікаві новини

Жіноча консультація м. Чернівці

Жіноча консультація (ЖК) являється підрозділом поліклініки,  або родильного дому, що надає амбулаторну лікувальноно-профілактичну, акушерсько-гінекологічну допомогу населенню.

Основними задачами жіночої консультації являються:


  • надання кваліфікованої акушерско-гінекологічної допомоги населенню прикріпленої території;
  • проведення лікувально-профілактичних міроприємств, направленх на попередження ускладнень вагітності, післяпологового періоду, попередження гінекологічених захворювань;
  • надання жінкам соціально-правової допомоги у відповідності із законодавством про охорону здоров'я матері та дитини;
  • впровадження в практику работи сучасних методів профілактики, діагностики і лікування вагітних і гінекологічних хворих;
  • впровадження передових форм і методів амбулаторної акушерско-гінекологічної допомоги.

у відповідності з основними задачами жіноча консультація повинна здійснювати:

  • організацію і проведення санітарно-профілактичної роботи серед жінок;
  • профілактичні огляди жіночого населення;
  • проведення роботи по контрацепції для запобігання не планової вагітності;

Навіщо потрібна жіноча консультація?

Перш за все, в цій установі будь-яка жінка ще задовго до настання вагітності може отримати ряд консультацій по своєму здоров'ю. Тим жінкам, у кого є проблеми з настанням вагітності, кваліфіковані фахівці допоможуть вирішити цю проблему.

Якщо ж ви нарешті завагітніли, не варто затягувати з відвідуванням лікаря. 

Слід зауважити, що немає необхідності вставати на облік в консультацію по місцю прописки, ви можете скористатися послугами іншої установи, яка більше Вас влаштує.

У нашій жіночій консультації проводиться

СПОСТЕРЕЖЕННЯ ВАГІТНИХ

 Головне завдання жіночої консультації - диспансеризація вагітних. Термін взяття на облік - до 12 тижнів вагітності. При першому відвідуванні заповнюють “Індивідуальну карту вагітної і породіллі” (форма 111у), в якій записують всі дані опиту, обстеження, призначення при кожному відвідуванні. Після клінічного і лабораторного обстеження (до 12 тижнів) визначають приналежність кожної вагітної до тієї або іншої групи ризику.  Для кількісної оцінки факторів ризику слід користуватися шкалою "Оцінка пренатальних чинників ризику в балах"


ГІНЕКОЛОГІЧНА ДОПОМОГА 

Виявляють гінекологічні захворювання при відвідуванні жінками жіночої консультації, на профілактичних оглядах в жіночій консультації або підприємствах, оглядових кабінетах поліклінік. На кожну жінку, що вперше звернулася в жіночу консультацію, заводять “Медичну карту амбулаторного хворого” (форма 025у). За наявності свідчень для диспансеризації, заповнюють “Контрольну карту диспансерного спостереження” (форма 030у).

У наш час багато вагітних жінок не квапляться скористатися можливістю якомога раніше почати спостереження за своїм станом. І справа тут не в легковажності, просто майбутні мами дуже дорожать тією маленькою істотою, яка зародилася і розвивається у них в утробі.У цій ситуації головне зрозуміти, що жіночі консультації призначені допомогти вам повноцінно пройти майбутній шлях, захистити і вас і вашого майбутнього малюка від небезпек, ускладнень і негативних проявів навколишнього середовища. Адже вагітність це не хвороба, а божественний стан і лікарі – гінекологи не лікуватимуть вас, а підтримуватимуть і оточуватимуть увагою і компетентністю.

У нашому центрі Жіноча консультація м. Чернівці займається спостереженням жінок не лише в період вагітності, але і в період планування вагітності, або з настанням клімаксу. Також тут проводиться введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів. Крім того тут візьмуть мазки для аналізу, проведуть біопсію на цитологічне обстеження або зроблять кольпоскопію.

«Мавекс медицина» - Ваш шлях до здоров'я!

Відповіді на Ваші питання Ви зможете знайти за адресою:

м.Чернівці, вул.Головна,133

Або по телефону:


(095) 047-15-16 , (096) 017-19-16

 

м.Чернівці, вул,Щербанюка,5

(0372)55 84 04,   (050)434-03-21